Tark kütteautomaatika hoiab kodu soojana ja vähendab energiakulu.

Tark kütteautomaatika aitab hoida kulud optimeeritud

Uponor’i kliimaautomaatika süsteemid pakuvad tänapäevast ja efektiivset lahendust kodude ja äripindade temperatuuri juhtimiseks. Need süsteemid võimaldavad kasutajatel personaalselt seadistada ruumide temperatuuri. Nutikas tehnoloogia tagab optimaalse energiakasutuse, vähendades kütte- ja jahutuskulutusi. Ühilduvus targa kodu lahendustega ja pilvepõhine juhtimine tõstavad kasutusmugavust, võimaldades temperatuuri reguleerida kaugjuhtimisega.

Kõige parem osa? Juhtmevaba automaatikat saab murevabalt paigaldada ka juba olemasolevatele süsteemidele. 

warm
Lihtsalt ja selgelt

Kuidas küttesüsteemi automaatika Sind aitab?

Uponor’i kliimaautomaatika süsteemi tööpõhimõte rajaneb nutikate termostaatide ja juhtseadmete kasutamisel, mis tagavad ruumide temperatuuri täpse reguleerimise vastavalt kasutajate eelistustele.

Süsteem kohandab temperatuuri automaatselt, lähtudes ruumide kasutusest ja välistemperatuurist, optimeerides nii energiakasutust. Nutitermostaadid võimaldavad kasutajatel seadistada soovitud temperatuuri igaks ajahetkeks, olgu selleks tööpäev või nädalavahetus, päev või öö.

Lisaks võimaldab pilvepõhine juhtimine temperatuuri juhtida ka eemalt, kasutades selleks nutitelefoni või tahvelarvutit. See tähendab, et saate oma kodu või äripinna kliimat kontrollida ükskõik kus, tagades maksimaalse mugavuse ja efektiivsuse.

Kuidas süsteem töötab?

Tark süsteem õpib jooksvalt ja reguleerib end vastavalt vajadusele.

Uponor’i kliimaautomaatika süsteemis on oluline roll küttesüsteemi klappidel, mis reguleerivad soojusvahetuse intensiivsust põrandaküttes. Need klapid avanevad ja sulguvad vastavalt termostaatide poolt edastatud signaalidele, tagades seeläbi ruumide soojuse tasakaalustatud jaotumise.

Tehniliselt on klappide tööpõhimõte seotud vee voolukiiruse kontrollimisega süsteemi torustikes, mis võimaldab peenelt reguleerida ruumide temperatuuri. See mehhanism aitab kaasa energiatõhususele, kuna süsteem suudab täpselt jaotada vajaliku koguse soojust, vältides ülekuumenemist või alajahtumist.

Tutvu Uponor’i automaatikaga lähemalt siit.

Kui keeruline on kütteautomaatika paigaldus?

Kütteautomaatika paigaldus on imelihtne!

Lihtne ei tähenda, et peaksid kohe ise kruvikeeraja haarama ja pihta hakkama. Selle all mõtleme me seda, et kütteautomaatika paigaldamiseks ei pea ette võtma suuremaid ehitustöid.

Juba olemasolevatele süsteemidele saab paigaldada juhtmevaba lahenduse, kus puudub vajadus puurimiseks või muudeks ehitustöödeks. Uutele, kui ka vanadele ehitistele saab paigaldada ka juhtmetega süsteemi kasutades juba olemas olevat kaabeldust. 

Kindel on aga see, et kui usaldad selle protsessi meie kogenud tehnikute kätte siis ei pea sa muret tundma ja saad juba õige pea kütteautomaatika võlusid nautida. 

Leiame just Sinu kodule parima automaatika.

Leiame parima paigalduslahenduse.

Lepime kokku aja, mil meie spetsialistid tulevad paigaldama. 

Õpetame Sind automaatikat kasutama. 

Naudi alati sooja kodu ja madalamaid küttekulusid.

Loe mida meie kliendid räägivad
Astu samm lähemale kütteautomaatika paigaldamisele

Küsi pakkumist!

    [bookly-form category_id=”-1 service_id=”1″ hide=”categories,services,staff_members,date,week_days,time_range”]
    testimonials

    What People Say

    #zikzag_carousel_6658fb28250b0 .slick-arrow:before, #zikzag_carousel_6658fb28250b0 .slick-arrow:after { border-color: #222222; } #zikzag_carousel_6658fb28250b0 .slick-arrow{ background-color: #222222; }#zikzag_carousel_6658fb28250b0 .slick-arrow:hover { background-color: #989898; } #zikzag_carousel_6658fb28250b0 .slick-arrow:hover:after, #zikzag_carousel_6658fb28250b0 .slick-arrow:hover:before { border-color: #989898; }